fbpx
Ano, skákací boty si může vyzkoušet opravdu každý, i přestože není např. tolik pohybově nadaný. Všichni si je rychle oblíbí nehledě na věk či váhu, děti obzvláště si botky ihned zamilují. Také cvičení na našich hodinách uzpůsobujeme novým „skákačkám“ a začínáme pomalejším rozběhem, poté základními kroky a postupně přidáváme jednoduché sestavičky, které zvládnete již na 1. hodině. Nemusíte se tedy ničeho obávat a při každé další hodině je vidět značný pokrok. Podívejte se na naši galerii videí a můžete si s námi zaskákat.
Ano, máme dostatek bot různých velikostí (od dětských 30 až po dospělé vel. 48). Je však vhodné si botky předem rezervovat, abychom vám je připravili a byly pro vás k dispozici. Nezapomeňte si vzít vyšší ponožky či podkolenky (doporučujeme kompresní podkolenky), dále ručník, pití a podložku na cvičení (případně máme pro vás také pár podložek k dispozici).
Rezervace je nutná prostřednictvím SMS nebo Whatsapp na tel. 777009992, emailem info@kangoo-jumping.cz nebo v našem rezervačním systému, abychom vám připravili botky dle vašich potřeb (hlaste vždy velikost běžných bot a přibližnou váhu).
Ano jsou vhodné i pro vyšší váhové kategorie (prosím váhu nad 85 kg dopředu hlaste), na cvičení máme botky přizpůsobené vyšší zátěži až do cca 110 kg. U skákacích bot KJ XR3 lze právě tvrdšími mušlemi nebo tvrdšími pružinami jejich zatížení navýšit. Nad 85 kg doporučujeme výměnu mušlí za tvrdší (pro úpravu při koupi nových botek nás předem kontaktujte a upravíme vám je na míru). V prodeji nabízíme také skákací botky verze KJ PRO, určené až do 135 kg.
Skákací boty Kangoo Jumps byly původně vynalezeny jako rehabilitační pomůcka právě pro osoby po úrazech pro rychlou regeneraci a nabrání zpět svalové hmoty. Tím, že odpružení botek ztlumí až 80 % nárazu, je pohyb měkčí a houpavý a nezpůsobuje takovou zátěž právě na pohybový aparát. Každý je však individuální a je zapotřebí být opatrný a botky si vyzkoušet. Máme velice pozitivní ohlasy právě od klientů po různých bolestech či operacích kolen, zad apod., kdy našli sport, který konečně mohou bez obtíží provozovat. Pokud jste po jakémkoli vážnějším úrazu nebo se léčíte s bolestmi zad apod., prosím vždy dopředu hlaste u instruktorky
Rozdíl u skákacích bot Kangoo Jumps KJ XR3 je pouze v barevném provedením, tedy designu (a ceně ☺). Jde tedy jen o vás, jaká barva se vám líbí a tu si zvolíte. Dalším druhem jsou dětské boty Powershoe určené pro děti od velikosti bot cca 30-38 a od váhy cca 15-45 kg (opět v různých barevných provedeních). Skákací boty KJ PRO jsou určeny pro vyšší váhy (až do 135 kg) a větší zátěž, např. pro profi sportovce apod. Nevíte si rady? Kontaktujte nás a rádi vám poradíme s výběrem botek pro vás.
Skákací boty pro dospělé KJ XR3 jsou určeny pro velikosti od 34-48. Nejběžnější jsou velikosti S a M. Ska jsou ideální na nohu vel. 36-38 (výjimečně až do 39, pokud jste na rozmezí 38/39). Mka padnou výborně na nohu 39-41. Dále Lka na 41-43, XLka na 44-48. Dětské boty Powershoe jsou určeny pro děti od velikosti bot cca 30-35 (XXS) a 35-38 (XS) , tyto oboje velikosti jsou na váhu 15-45 kg (pružina se dá jednoduše modifikovat). Nevíte si rady? Kontaktujte nás a rádi vám poradíme s výběrem botek pro vás
Můžete využít naší půjčovnu skákacích bot, kdy vám botky oproti vratné záloze zapůjčíme na den či týden (i déle) – možnost zaslat také zásilkovnou kamkoli nebo si přijďte boty vyzkoušet na našem pravidelném cvičení v Ústeckém kraji nebo ve vybraném partnerském studiu po celé ČR i SR. Vratná záloha se poté může použít na částečnou úhradu nových botek z našeho Eshopu.

Kangoo produkty


Přejít do eshopu