kangoo jumping děti Litoměřice Lovosice BudyněKANGOO JUMPING PRO DĚTI OD 6ti let

Nabízíme již třetí rok pravidelný sportovně-zábavný kroužek pro děti od 6ti let (kluky i holky) plný zábavy, her a pohybu na skákacích botkách. Děti skákání na Kangoo botkách velice baví a ihned to hravě zvládnou. Kroužek je tak ideálním spojením sportu a zábavy. Více info čtěte níže.

ukázkové video na našem Youtube kanále nebo pusťte zde

ROZVRH DĚTI: 2021/2022

Můžete děti přihlásit na nové pololetí od září 2021! Přijďte vyzkoušet na jakoukoli hodinu, časy a lokality se  mohou ještě pozměnit.
LITOMĚŘICE - úterý - 16:00- 17:30 - 7.ZŠ Havlíčkova 32
LOVOSICE - pátek - 14:30 - 16:00 ZŠ A. Baráka
NOVĚ BUDYNĚ N.Ohří - středa - 15:30 - 17:00

NABÍZENÉ LOKALITY: POZOR když se přihlásí dostatek zájemců na Ústí nad Labem, kroužek otevřeme! dále možná Roudnice nad Labem (dle obsazenosti, v případě zájmu o kroužek ve vašem městě, nás kontaktujte).

Cena se platí najednou za 1 celé pololetí září-leden/ únor-červen (1,5 hod týdně) 2 500 Kč. Cena je včetně zapůjčení skákacích botek dle velikosti a váhy dítěte.
Pokud již dítě má vlastní skákací botky nebo si je zakoupí, je na kroužek výrazná sleva - cena 1 500 Kč.
Platba hotově na 1. hodině nebo převodem na účet 1611657014/3030.
Možnost nákupu vlastních dětských botek v našem ESHOPU
Ohledně velikosti a druhu botek pro vaše dítko nás kontaktujte a poradíme vám se správným výběrem.

Na sportovní kroužek lze využít příspěvek od zdravotní pojišťovny, např. VZP 1000 Kč/rok, ZP MVCR 1000 Kč/rok (ostatní pojišťovny se sami informujte).

Přihláška na dětský kroužek KANGOO JUMPING zde

Pokud nastupíte do kroužku později v průběhu kurzu, bude vám odečtena poměrná část. V případě nemoci je možné hodinu nahradit v jiné lokalitě nebo na hodině pro dospělé, případně po domluvě převést delší absenci na další pololetí.

Rozvrh kroužků pro děti bude vždy upřesněn dle počtu dětí a lokality (začátek kurzu Litoměřice 7.9. 2021, Lovosice 10.9. 2021, Budyně - 8.9. 2021, ostatní lokality také v tomto druhém zářijovém týdnu dle naplnění kroužku). Stále sbíráme přihlášky pro všechny lokality a je možné se přihlásit kdykoli (odečteme vám poměrnou uplynulou část). Minimální obsazenost je 15 dětí.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte buď emailem info@kangoo-jumping.cz nebo nejlépe volejte na telefon +420 732 474 161.

Pořádáte oslavu, firemní akci či dětský den? Nebo chcete jen tak dětem nebo i dospělím za odměnu udělat radost a odpoledne plné zábavy? Pozvěte si KANGOO JUMPING i s instruktorem a se skákacími botkami máte o zábavu postaráno pro všechny věkové kategorie.
Více zde ve službách POŘÁDÁNÍ SKÁKACÍCH AKCÍ - sportovní, firemní a dětské dny.

Dětský den s Kangoo jumpingem 2Dětský den s Kangoo jumpingem 1dětský denKANGOO JUMPS DĚTI

Kangoo jumping dětský den 2

děti na skákacích botkách 3Kangoo jumping dětský denkangoo jumping děti

dětský den 3dětský den 4kangoo jumping děti 2